Comentarios del lector/a

Para se tė merrni njė diplomė

por lion douglas (2017-09-13)


monografis funciona

Para se tė merrni njė diplomė, studentėt e kolegjit kanė njė sfidė tė fundit. Kam kėrkuar shumė nė internet, por pėrfundova duke gjetur faqen tėnde dhe ishte shumė e ndriēuar pėr CBT-nė time. Pushimi i zgjatur nė njė vend plot aventura dhe aktivitete radikale ishte vendosja e pėrkryer pėr njė histori interesante pėr t'u shpalosur dhe kjo dukej vetėm njė udhėtim tjetėr mes dy familjeve tė miqve, ishte nė fakt njė takim i planifikuar nga Perėndia pėr tė dhėnė mėsime tė vlefshme.

Tė shkuarit nė universitet ėshtė njė ėndėrr pėr ēdo student qė kėrkon mundėsi pėr rritje tė karrierės. Pėr tė treguar se ne besojmė nė kurs, dhe qė do tė merrni rezultate tė jashtėzakonshme me CBT tuaj, brenda 30 ditėve, nėse nuk jeni tė kėnaqur me materialin dhe shoqėroni mėsuesin, mund tė kėrkoni pėrsėri paratė tuaja. Botuar nė 2011 (edicioni i dytė) nga Editora Casa do Psicólogo, me 188 faqe, ky libėr vepron si njė udhėzues praktik mbi parimet themelore tė psikometrisė.